Добре дошли!

Добре дошли в моето виртуално място и благодаря, че четете тези редове!

Стартирането на този сайт е една дълго обмисляна идея, която беше отлагана и променяна много пъти във времето с различни аргументи. В студентските години дори започнах да пиша разни мисли и новини във виртуалното пространството, а още преди това и на други места, но нещата постепенно замряха.

Сега е време за рестарт! Надявам се, че това няма да се превърне в поредния блог във виртуалното пространство, в който, знаейки автора, ще имате идея за съдържанието на публикациите и гледната точка в тях. Въпреки че с времето сигурно ще придобиете представа какво е мнението ми по различни въпроси, се надявам информацията, която ще бъде публикувана да ви е интересна, полезна и да предизвиква дискусия.

Този сайт е провокация. На първо място провокация към мен – да се интересувам повече от най-различни теми свързани основно с градската среда и регионалното развитие. На второ място е провокация към това дали сме готови активно да аргументираме мненията си свързани с градовете и регионите ни, във виртуалното пространство.

Съдържанието, което смятам да представям обхваща трите неща, с които съм неразривно свързан – градът, музиката и танците. Това не изключва и представянето на други интересни (за мен) статии и новини или размишления.

Високо оценявам всички коментари, затова почти всички публикации ще бъдат отворени за тях с цел започване на дискусия или просто споделяне на друга гледна точка. Очаквам с течение на времето дискусиите да бъдат все по-разгорещени. Но нека не забравяме за добрия тон, който НЕ включва персонални нападки, обидни думи и класификации към авторите. Тъй като това е моето място, си запазвам правото подобни мнения да бъдат изтривани без предупреждение. Коментари с цел реклама и недопринасящи с нищо към дискусията също ще бъдат насочени към кошчето, а при системно нарушаване на това правило, техните автори ще бъдат прибавяни към spam-списъка.

Приятно четене!

Leave a Reply