Това парче ме грабна на първо слушане. Леките перкусии в него, пианото, което придава едно лежерно чувство, вокалът, който не се натрапва. Всичко това смесено от Джош Бътлър /Josh Butler/ и Кери Чандлър /Kerri Chandler/прави трака най-доброто, което успях да чуя през цялата седмица, а и в последно време. Парчето е част от EP-то, което включва и ремикс на германския талант Ник Кърли /Nick Curly/. Цялото EP се издава от собствения лейбъл на Джош „Origins“.