Тази седмица малко ще изневеря на класическото хаус звучене, но „Whisper“ го заслужава. Смесица от хип-хоп, агресивен вокал, електронен ритъм, по-скоро напомня за R&B парти, но съм сигурен, че ще намери място в „кейса“ на всички DJи, които обичат да експериментират. Вокалът е на BAM, част от нюйоркската група Jungle Brothers. А германците от M.A.N.D.Y., мисля че нямат нужда от представяне. Съвместната им работа може спокойно да бъде използвана за музикален фон на някой филм.