Тази седмица е ред на един ремикс от разгара на лятото, който принадлежи на немския DJ Martin Waslewski и се казва „Clouds“, а ремиксът е на небезизвестния Purple Disco Machine. Парчето е част от EP-то „Clouds“, което включва още оригиналната версия и „Ace It“, която ще се хареса на почитателите на по-„твърдото“ звучене. Издава се от испанския лейбъл „Suara“, чрез който не едно и две известни имена на хаус сцената са пускали продукцията си на пазара.
Музикалната кариера на Мартин започва през 2010 година, след като е бил дълго време в хип-хоп средите. За него казват, че сетовете му на живо са истинска наслада за ушите със съчетаването на грууви ритъм, енергичен бас и нежни мелодии, които винаги достигат до сърцата на феновете му.