BHT of the week: S-Man ft. Mr V – 6 AM

През 2014 година Роджър Санчез стартира новия си лейбъл „UNDR THE RADR“, чрез който издава малко по-ъдърграунд продукция, както самият той твърди. Най-новото парче, записано за него, е „6 АМ“, заедно с американския изпълнител и DJ Mr. V.

 

1 коментар за “BHT of the week: S-Man ft. Mr V – 6 AM

Leave a Reply